ДОПОМОГА У ЛІКУВАННІ

Мета - збір благодійних коштів для надання орфанним хворим допомоги у життєво необхідному лікуванні
Фінансова звітність - регулярна на сайті supportrare.com, сторінках Фонду у фейсбук та інстаграм.

Враховуючи рідкісність діагнозів, спеціалізована медична допомога орфанним хворим в деяких випадках може надаватись лише певними вузькоспеціалі-зованими медичними закладами, які не фінансуються державою, або закор-донними медичними закладами.

Артем Січковський (2 роки) з міста Турійськ Волинської області народився з вродженою вадою - недорозвиненою нижньою щелепою (мікрогнатією), яка особливо не заважала малюку рости і розвиватись як усі звичайні діти. Аж поки йому не виповнилось 5 місяців. Саме у цей день Артемко раптово посинів, щойно заснув на руках своєї мами – Тетяни Січковської. Так вперше проявилось небезпечне для життя ускладення рідкісної хвороби - синдрома П'єра Робена, що згодом діагностували лікарі у малюка.

Через недорозвиненість щелепи Артем починав одразу задихатися, коли засинав. На жаль, вирішити проблему могло тільки хірургічне втручання. Проте, така операція на щелепі немовляти є дуже ризикованою - хірурги радили почекати до досягнення підліткового віку. Але чекання було не менш ризикованим - стан здоров'я Артема дедалі погіршувався, кожен його сон був випробуванням для Тетяни, яка щохвилини чергувала біля ліжка сина. До головного діагнозу малюка додались ще дихальна недостатність, вторинна кардіоміопатія, затримка фізичного розвитку. Завдяки допомозі благодійників, родина придбала кисневий концентратор, що дозволило підтримувати сатурацію, коли Артемко спав.

Щоб малюк не задихався, треба було ставити трахеостому. Розуміючи всі наслідки її встановлення, щоб уникнути цього, Тетяна почала активно шукати допомогу за кордоном, звертаючись до іноземних лікарень. Індійська клініка у Нью-Делі, яка має успішний досвід складних щелепо-лицевих операцій у немовлят, погодилася прооперувати Артемка. Тож родина почала збирати кошти, звертаючись до благодіників, які й допомогли зібрати необхідну суму на лікування в Індії.

У травні цього року, після зняття пандемічних обмежень в Індії, Тетяна з Артемком полетіли до Нью-Делі, де хлопчика успішно прооперували і вставили у нижню щелепу спеціальну конструкцію дистрактор. Відтепер Артемко спить спокійно, не задихаючись.

Але ця операція була тільки першим етапом життєво необхідного лікування хлопчика. Вже вдома, в Україні, Тетяна щодня протягом 3-х місяців має розводити цю конструкцію по міліметру під час перев'язок, щоб щелепа сина досягла необхідного розміру. У вересні дистрактор має бути видалений, а для цього хлопичку треба знову летіти до індійської клініки.

Згідно з рахунком клініки, вартість операції становить 5000 доларів США. Таких коштів у багатодітної родини Січковських немає. Артемко – шоста дитина в сім'ї, старші діти - школярі і студенти. Тетяна Січковська звертається до всіх з проханням допомогти оплатити цю операцію, часу залишилось дуже мало! На сьогодні їй вдалося зібрати 40 тис грн благодійних коштів – це менше третини від необхідної суми.

Відтермінувати операцію не можна через ризики ускладнень та зняття у такому випадку гарантій з боку індійської клініки. До того ж нестабільна ситуація з пандемією може знову закрити кордони між країнами.

Ми просимо всіх долучитись до збору коштів на операцію для Артема Січковського! Будь-яка сума важлива зараз, адже ситуація критична.
Призначення платежу: благодійна допомога Артему Січковському

Якщо у вас немає можливості зробити благодійний внесок, ми просимо поширити інформацію про цей збір!

*У разі недостатності коштів на реалізацію даного проєкту або надлишків коштів, вони будуть використані на інші благодійні проєкти БФ "Орфанні Синиці" з забезпечення орфанних хворих медичним обладнанням/виробами/ліками/діагностикою та/або проєкт "Гаряча Орфанна Лінія". Суми пожертвувань не підлягають поверненню. При сплаті пожертвування благодійник надає згоду на вказані умови використання коштів.