Благодійний проєкт ВИКОНАНО!
ЗВІТ
Грудень 2020
36 бактерицидних ламп передано для 35 хворих на бульозний епідермоліз і для Спеціалізованого кабінету бульозного епідермолізу в НДСЛ "ОХМАТДИТ" (м. Київ).

«Рани на шкірі мого сина виникають від найменшого дотику та схожі на опіки ІІ-ІІІ ступеня, – розповідає Ксенія, мама 10-річного Михайлика. – Організм дитини постійно мусить боротися з купою різних інфекцій та мікробів, а тому догляд за ранами безперервний. Обробляємо їх удома і наразі пробуємо використовувати різні дезінфікуючі засоби, але ці процедури для дитини – нестерпний біль. Коли 60% шкіри уражені, неможливо покласти змочені розчином серветки ще й тримати їх 5-15 хвилин. Мій син ледь витримує декілька секунд».

«Тепер догляд за шкірою хлопчика стане простішим, а болю в його житті поменшає. Так само, як і для решти дітей-метеликів, яким ми вже розсилаємо лампи», — говорить голова нашого Фонду Tetiana Zamorska.

Радіємо, що і цього разу нам спільно з вами вдалося зробити життя дітей із рідкісною хворобою, трохи легшим!

Прочитати про проєкт на нашій сторінці у фейсбуці:
https://www.facebook.com/orphannisynytsi/posts/653...
Про благодійний проєкт "Бактерицидні рециркулятори для дітей-метеликів"
Бактерицидні випромінювачі потрібні родинам дітей-метеликів для безпечного знезараження (кварцування) повітря від бактерій, вірусів й інфекційних мікроорганізмів.
Їхня шкіра тоненька, мов крильця метелика. Сотні дітлахів, народжених з рідкісним генетичним недугом — бульозним епідермолізом, потребують постійного догляду. Від тертя власного тіла, одягу, доторків, а іноді навіть від обіймів рідних на шкірі лишаються рани й міхурі, які потрібно щодня обробляти.

Серед причин ранньої смертності таких дітей – сепсис, тобто неможливість впоратися з інфекцією. Тому вкрай важливо, щоб в кімнаті, де в домашніх умовах щодня проводяться перев'язки відкритих ран, була кварцева лампа, яка забезпечує стерильність.

Ми хочемо із цим допомогти і закупити бактерицидні випромінювачі-рециркулятори для дітей-метеликів. Перевага таких рециркуляторів – це можливість безперервного і безпечного кварцування кімнати у присутності людей. Конструкція закритого типу убезпечує дітей від ймовірного травмування.