Акцію завершено! 1016 пляшечок лікувальних напоїв передано маленьким пацієнтам
НОВИНИ акції: НДСЛ "ОХМАТДИТ" (м.Київ)
В рамках благодійної акції Фонду до Дня Святого Миколая «Смаколики для маленьких пацієнтів» наша команда 21 грудня передала до НДСЛ «ОХМАТДИТ» (м.Київ) другу партію лікувально-дієтичних напоїв (дрінків). В цій унікальній медичній установі надається високоспеціалізована медична допомога дітям з усіх куточків України.

Маленькі пацієнти отримають 400 пляшечок дуже смачних і корисних лікувальних напоїв (cubitan, nutridrink) з ароматом ванілі і шоколаду від компанії «Нутриція» www.nutricia.ua , а також 120 пляшечок смачних та корисних дрінків (supportan drink) з різними смаками від компанії "РАЗОВЕ" www.razove.com.ua

Ці соціально відповідальні компанії підтримали благодійну акцію Фонду. Ми високо цінуємо їх допомогу і співпрацю у проєктах Фонду!

На благодійні внески, зібрані під час акції, ми також придбали 48 пляшечок інфатріні (Нутриція) для наймолодших пацієнтів ОХМАТДИТу – малюків до 3-х років.

Одним з важливих методів лікування при багатьох захворюваннях є сувора дієта, але яке ж дитяче свято без солодощів?
Саме тому ми вирішили замість звичайних смаколиків подарувати дітям не менш смачні й водночас лікувальні напої, з великим вмістом білків та вітамінів.

Ми дякуємо лікарям і керівнику НДСЛ «ОХМАТДИТ» Жовніру Володимиру Аполлінарійовичу за турботу про маленьких пацієнтів з рідкісними захворюваннями! Ми щиро вітаємо Володимира Аполлінарійовича з Днем народження і зичимо йому добра та успіхів в роботі!

Ми неймовірно вдячні всім благодійникам за підтримку акції Фонду до Дня Святого Миколая Чудотворця – захисника дітей, а також всіх хворих і нужденних.

Нехай Святий Миколай дарує всім нам віру у добрі справи й справжні дива!
https://www.facebook.com/orphannisynytsi/posts/897...

НОВИНИ акції: Центр паліативної допомоги дітям (м.Київ)
17 грудня наш Фонд передав першу партію лікувально-дієтичних напоїв (дрінків) в рамках благодійної акції «Смаколики для маленьких пацієнтів» до Дня Святого Миколая!

400 пляшечок смачних і корисних напоїв (cubitan, nutridrink) з ароматом ванілі і шоколаду отримають маленькі пацієнти у Центрі паліативної допомоги дітям (м.Київ).

Це стало можливим завдяки допомозі компанії «Нутриція» www.nutricia.ua , яка долучилась до благодійної акції Фонду. Ми неймовірно вдячні компанії за вкрай важливу для нас і наших підопічних підтримку!

Ще 48 пляшечок смачних напоїв інфатріні було передано Фондом за рахунок благодійних внесків, отриманих під час акції.
При певних захворюваннях звичайні солодощі категорично протипоказані або обмежені у кількості. Тож ми вирішили замість звичайних смаколиків подарувати маленьким пацієнтам не менш смачні й водночас лікувальні, з великим вмістом білків та вітамінів. Адже практично всі діти люблять солодке!

Кожна дитина, незалежно від важкості діагнозу, заслуговує на щасливе дитинство. А це, насамперед, залежить від нас – дорослих.
Тож ми сердечно дякуємо лікарям Центру паліативної допомоги дітям і керівнику Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 Кожарі Юрію Олександровичу за турботу про маленьких пацієнтів!
Ми дякуємо всім нашим благодійникам за участь в цій акції Фонду! Незабаром «смаколики» до Дня Святого Миколая отримають й маленькі пацієнти ОХМАТДИТу!
https://www.facebook.com/orphannisynytsi/posts/895...

❄️Благодійна акція "Смаколики для маленьких пацієнтів" до дня Святого Миколая!❄️
Друзі, запрошуємо долучитись до благодійної акції нашого Фонду, присвяченій привітанню маленьких пацієнтів з рідкісними захворюваннями з Днем Святого Миколая 19 грудня 2021 року!

Ми хочемо подарувати дітям, які перебувають у стаціонарних відділеннях спеціалізованих медичних закладів, смачні дієтично-лікувальні дрінки. Це різноманітні напої провідних європейських виробників спеціалізованого дієтичного харчування - зі смаком шоколаду, ванілі або ягід, які дуже подобаються дітлахам. Вони не тільки смачні (як звичайні йогурти), але й корисні, з високим вмістом білка і вітамінів.

На жаль, при певних рідкісних хворобах, особливо при їх загостренні, звичайні солодощі категорично протипоказані або обмежені у кількості. Але ж яке дитяче свято без смаколиків? Тож ми знайшли компромісне рішення – подарувати маленьким пацієнтам, які проходять лікування у стаціонарі, смачні дієтичні дрінки.

Середня вартість 1-ї пляшечки дієтично-лікувального дрінку – 85-90 грн, упаковки з 4-х пляшечок – 350 грн.

Кожен з нас може долучитись до Свята і подарувати смачний подарунок для маленьких орфанних пацієнтів, зробивши переказ від 100-200 гривень у зручний спосіб на нашому сайті supportrare.com через платіжну систему liqpay. Призначення платежу – «Смаколики на День Святого Миколая».

При переказі ви можете робити внески анонімно, але ми просимо вас зазначити прізвище. Ми плануємо опублікувати список учасників цієї святкової акції, щоб подякувати всім вам на нашій сторінці ❤️!

Термін збору благодійних коштів триватиме 1-14 грудня 2021 року.

https://www.facebook.com/orphannisynytsi/posts/886...