Разом допоможемо Оксані Залоїло!
18 січня 2022 року

Оксані - 35 років, на фоні вродженої вади серця у неї розвивається рідкісна хвороба — артеріальна легенева гіпертензія. Утім, цьому ще можна зарадити!
Лікарі готові зробити Оксані операцію на серці, і таким чином врятувати їй життя. Тільки з цим не можна зволікати — наразі операція ще можлива, але, якщо її не зробити зараз, поступове підвищення тиску в легеневій артерії зробить це неможливим у близькому майбутньому.
Отож ми маємо допомогти незволікаючи!

Лікарі з відділення дорослої кардіології та кардіохірургії Центру дитячої кардіології та кардіохірургії (Центр Іллі Ємця) готові виконати Оксані складну операцію. Однак їм необхідні медичні вироби, яких немає у програмах державних закупівель.
Згідно з рахунком лікарні вартість медичних виробів складає майже 97 тисяч гривень. Для Оксани ця сума непідйомна.

Донедавна вона працювала вихователькою у групі продовженого дня у школі, однак через хворобу була вимушена залишити роботу. «Моє життя змінилося у 2020 році. Зірвався ритм серця, з'явилася миготлива аритмія, задишка, запаморочення, слабкість, — розповідає Оксана. — Поки що кардіохірурги беруться за мене і шанси на одужання досить великі. Але через те, що почалися незворотні процеси, скоро оперативне лікування буде неможливим і залишиться тільки трансплантація серця. Без вашої допомоги я не впораюся».
Оксана рано втратила власну матір і боїться повторення такої долі для свого 8-річного сина Дмитрика.

Нещодавно збір коштів для оплати хірургічної операції Оксани розпочато Асоціацією хворих на легеневу гіпертензію http://pha.org.ua/article/last_events/dopomoga_Oks...
Щоб прискорити збір коштів, Асоціація хворих на легеневу гіпертензію звернулась за підтримкою до нашого Фонду і відкриття збору благодійних коштів на рахунок БФ "Орфанні Синиці".

Давайте разом допоможемо родині перейти через це життєве випробування!

Благодійний внесок можна переказати як на рахунок ГО "Асоціація хворих на легеневу гіпертензію" http://pha.org.ua/article/last_events/dopomoga_Oks...
так і на рахунок БФ "Орфанні Синиці".
Призначення: Благодійний внесок на лікування Оксани Залоїло