Благодійний проєкт допомоги Аліні Барабаш ВИКОНАНО!
Реабілітація пацієнта з хворобою порфирія (грудень 2019 року) читати далі...
«Знову стати на ноги і самостійно ходити — це не мрія, це моя ціль», — говорить Alina Barabash. У 2019 році у реабілітаційному центрі «Модричі» — протягом кількох тижнів з нею індивідуально займалися досвідчені лікарі та тренери. Курс реабілітації коштував 96 тисяч гривень і ці гроші, які наблизили Аліну до її головної мети, Фонду вдалося зібрати завдяки вашій підтримці!

До 23-х років Аліна, яка тоді саме завершувала навчання, не підозрювала, що має рідкісну недугу — порфирію. Це переважно генетичне захворювання з порушенням синтезу гема. В організмі накопичуються токсичні речовини — порфірини, які впливають на нервову систему. Небезпека порфірії в тому, що проявляється вона раптово — атаками нестерпного болю, який неможливо вгамувати.

Так було і з Аліною. Одного дня вона раптом відчула страшний біль у животі. На «швидкій» потрапила до лікарні, але там не знали причин, тож допомогти не могли. Результати аналізів зводились до одного — за всіма показниками дівчина здорова. І це в момент, коли від болю вона не могла навіть спати — аби Аліна хоч трохи відпочивала, їй кололи надсильні знеболювальні. Через неправильне лікування вона зрештою і втратила можливість ходити.

Нині дівчина у стані ремісії, але щоби наново опанувати власне тіло, їй потрібна тривала і систематична реабілітація. Чотири тижні у Центр відновного лікування "Модричі" стали важливим кроком на цьому шляху. Ми віримо, що Аліна впорається! І вдячні кожному, хто долучився до збору коштів на перший курс реабілітації.

https://www.facebook.com/orphannisynytsi/videos/14...