Лариса Волошина

Співзасновниця Фонду. Президентка громадської організації «Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на муковісцидоз»

Мама трьох дітей, Лариса є експерткою із регіональних програм закупівель ліків. Відколи у доньки виявили рідкісну хворобу, Лариса взялася за пацієнтську адвокацію — мріє побудувати таку державну систему підтримки орфанних хворих, при якій вони могли б повноцінно жити до старості.

Член Cystic Fibrosis Europe, EURORDIS. Є членом мультидисциплінарної робочої групи МОЗ з розробки галузевих стандартів медичної допомоги.

У 2016-2018 роках була членом робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель та членом Громадської ради МОЗ. Математик, економіст за фахом. Наразі здобуває освіту психолога ступеня магістра в КНУ ім. Тараса Шевченка. Практикує в сфері позитивної психології, КПТ та має сертифікат фахівця у сфері надання психологічної допомоги з використання асоціативних метафоричних карт.

«Я мама дитини, що хворіє на орфанне захворювання — муковісцидоз. Моє кредо: "Хочеш змінити систему — стань частиною цієї системи!". Вважаю що, дія не завжди призведе до щастя, але до щастя призвести може лише дія. Рухаємось вперед, долаючи перешкоди, та змінюємо систему крок за кроком».